Par dāvanām

cik mīļi!, foto, grafiti, Holga

Katru gadu pienāk tā diena, ko visi pazīst kā dzimšanas dienu. Un tu kā jubilārs to sagaidi ar pacilājumu vai gluži otrādāk ar vieglu smeldzi [nesaukšu to par depresiju]. Bet ir tāda lieta kā dāvanas. Tās mēdz būt dažādas – iepakojamas un nē, paredzamas vai nē, dārgas, bezjēdzīgas vai nenovērtējamas. Vēl ir tādas paciņas no ārzemēm. Senāk citiem bērniem tādas sūtīja, a man nebij tādu radu. Tad nu šodien manās rokās nonāca viena tāda. No Nīderlandes. A iekšā viens mazs fotoaparāts Agfa Clack no Delftas Fleamarket “lielbaltūsaina” krāmu tirgotāj onkuļa. Nu ko, vēl viens aparāts manam acu mirdzumam – blakus Fisheye, Holgai, Ļubitelem, Zenītam, kas man vēl jāiemēgina, un Pentacon TTL, kas iedots uz laiku un ražo man skastas miglainas bildes, jo nav viegli trāpīt asumu īstajā vietā.

Jā, šī gada dāvanas visas kā viena ir lieliskas, bet šeit var redzēt vienu no darba kolēģiem, kas mani pārsteidza nesagatavotu savā lieliskumā:

Grafiti komplektiņš = Balts kostīms-kombinzons + maska + cimdiņi + krāsu baloniņi aktuālajos rozā, gaišzilajos un sudraba toņos.

Mājas es neappūtīšu, kā arhitektei roka neceļas, bet asfaltu vai interjerā kādu sienu ar stensilu… Mierīgi.

3 thoughts on “Par dāvanām

  1. Sveiki! Meklēju kādu, kurš bez maksas vēlētos veidot uz veca autobusa grafiti, vai airogrāfiju, vai ko līdzīgu. Autobus atrodas Dobeles rajonā.

  2. Meklēju, kādu, kas varētu uztaisīt(precīzāk uzzīmēt) grafiti kādā restorānā/bārā vienai telpai! Varbūt ar Tevi varētu sarunāt kaut ko? vai varbūt Tu zinātu,kas piekristu ko tādu- savu darbu izstādīt citu apskatei. Pluss spiediens no saimnieku puses mazs, vairāk paša cilvēka fantāzija atbilstoši telpai! varbūt varam sazināties?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s