Holga

Lomo, Rīgas ainiņas

Nu tā. Manā īpašumā kopš šī rīta ir vēl viens pastmasas fotoaparāts. Par mani jau smejās, ka taisu kolekciju, bet 2 jau vēl nav nekas traks. Cik pāršķirstīju grāmatiņu, šis aparāts nebūs tik vienkāršs kā “Fisheye”, bet arī iespējamais gala rezultāts un variācijas ir stipri vien iespaidīgākas. Sajūsmina arī komplektācijā ieliktā melnā izolācijas lenta, ar kuru jānoskčo gandrīz viss aparāts. “Flikerī” ierakstot meklētājā – Holga – izbirst lērums bilžu un pamācību, tā kā es jau tagad berzēju savas rociņas aiz sajūsmas.

Ļoti patika arī rīts, kad ierados uz aparāta saņemšanas vietu. Meitene, kurai bija man jānodod aparāts, zvanīja Maksimam: “…fotoaparat dļja Inesi, a tut Agnesa prišla!”

Bet nu jau viss labi, un ar nepacietību ilgojos pēc pirmajiem rezultātiem, jo, pat ja ir i-netā atrasts fotošopa skripts, kas jebkuru bildi var modificēt par Holgas bildi, tas jau nav pa īstam.

3 thoughts on “Holga

  1. Bet es vakar gāju aizņemties mašīnu un man uzreiz vis nedeva, jo “mašina dļa ģevočki Ļenočki, a tut ģevočka Eveļina prišla” :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s