Īri. Un angļi arī

atziņas, ceļojums

Viņi staigā puspliki, bērniem pie nulle grādiem nevelk cimdus, janvārī pusdieno āra kafejnīcās, pa sniegu brien laiviņkurpes, mitinās mitros mājokļos, kur radiatori tiek likti pie iekšsienām nevis zem logiem, un tam visam ir tikai viens izskaidrojums!

Viņiem izlietnēm ir divi krāni.

Ar ļoti aukstu vai neizturami karstu ūdeni, kas neglābjami rada rūdījumu. Viņi visi kļūst par “roņiem” jau no pirmajā dzīves dienām, kam ielecot āliņģī – ne silts, ne auksts.

4 thoughts on “Īri. Un angļi arī

  1. Šeit Portugālē līdzīgi. Ir viens krāns, toties nav apkure mājās. Tātad ja ārā ir +12 tad iekšā ir tik pat un vēl tik cik kompīši piesilda. Es labprātāk izvēlētos divus krānus. (nemaz neizklausās divdomīgi) :D

    1. zin kā, ūdens krānus arhitekti parasti dēvē par “ūdens maisītājiem”, bet tas ir tanī gadījumā, kad tie pilda savu burtisko uzdevumu – karsto un auksto ūdeni sajauc un iegūst silto, bet šoreiz nekas netiek samaisīts :)

  2. vēl varu piebilst,ka liela nozīme izskaidrojumam visā, ir arī vienam striķītim vannasistabā-vienīgajam ceļam pie gaismas…parausi -būs….bet ja tumsā nevarēsi sagramstīt un neparausi-nebūs…jo noteikti būs aizķēries aiz durvīm,kas ,protams,katrā sevis cienīgā mājā,veras pret mums zināmajiem ugunsdrošības noteikumiem…bet man vienalga patīk:)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s