Noderīgas lietas

ceļojums, dizains

Emīlija vienmēr ir apgalvojusi, ka “Etsijā” var atrast visu. Jā, ir tur pilns arī ar visādiem mēsliem, taču ja pameklē… Tā no viņas, piemēram, uzzināju par tekstila dizaineri Amy Butler, kuras apdrukātie kokvilnas audumi jau tagad liek sapņot par vēl neuzšūtajām, bet ar garantiju, ka lieliskajām vasaras kleitām, bet paklāju maigie toņi – sasist plaukstas un pieglaust pie vaiga.

Par “Schuh” apavu veikaliem un tajos piedāvātajām “Irregular choice” kurpēm, kas dažu labu man zināmu apavu fetišisti dzīs izmisumā, ja vien nevarēs nopirkt tās visas!

Un par Midsummer Light un Garland Light lampām, kuras ieraugot interjer-dizain-blogos, katreiz atzīmēju kā skaistumu bezgalīgu! Nemaksā miljonu, un to var sev atļauties gandrīz ikviens sirdī romantiķis.

p.s. Klik uz bildēm, ja gribās ieraudzīt ko vairāk

Tāpēc un tieši tāpēc ik pa laikam ir jābrauc uz ārzemēm, un jāparunājās ar zinošiem cilvēkiem.

6 thoughts on “Noderīgas lietas

  1. starp citu, tās kurpītes jau ilgāku laiku Rīgā tirgojās Lāčplēšielas veikalā Viva Maria. to der atcerēties, lai precizētu savu izmēru pirms pasūtīt tupelītes tīklā, hehe, kur, potams, var atrast daudz izdevīgākus piedāvājumus

    1. Man arī, lūdzu, tās puķes. Ja vien ar vārdiem “to var atļauties sirdī romantiķis” Agnese nedomā kadu Čelsijas futbolkomandas īpašnieku. Man ļoti patīk.

    1. nu nelabojama romantiķe :)
      vispār mans aizdomu novērojums, ka visi apkārt ir tik romantiski noskaņoti, ir apstiprinājies.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s