Plānie datori, divi centimetri sniega un bērni jebšu kāpēc lidot ar “R” kompānjas lidmašīnām

ceļojums, cik mīļi!

Tātad, kādēļ gan cilvēkiem būtu jāpērk jaunie, plānie portatīvie datori? Tam ir ļoti daudz vispārzināmu iemeslu, taču galvenais no tiem būtu to vieglums. Un tas jo sevišķi kļūst svarīgi, kad lidostas svaros ieraugat 3 liekos rokasbagāžas kilogramus antīkas foto un datortehnikas dēļ. Kā sekas var minēt nododamās somas pēdējā brīža samaksu, kas vērta tieši tik pat, cik biļete vienam virzienam.

Dažas dienas atpakaļ Angliju pāršalca sniega putenis, kas Dublinas lidostā izpaudās divos centimetros sniega un apledojuma, kā rezultātā dučiem atceltu reisu vairākām aviokompānijām, starp kurām “R” lidsabiedrība izcēlās ar to, ka vienlaicīgi paziņoja par gandrīz 20 lidojumu atcelšanu. Tas attiecīgi izvērtās par masu šturmēšanu vispirms pie bagāžas lentām, tad check-in zonā, lai gūtu kādu plašāku skaidrojumu, vēlāk neslēptu kurnēšanu, izdzirdot uzsaucienu: “Brauciet mājās un reģistrējieties jauniem lidojumiem internetā tuvākajā laikā!” un  salstot, gaidot uz autobusiem, kuru kapacitāte nav šādām situācijām piemērota.

Viena sieviete, stāvot rindā, neizturēja un sāka kliegt uz savu vīru, mest somas zemē no ratiņiem, jo, protams, ka bez visām tām daudzajām lietām viņu nebūt ne vieglajā sadzīvē, arī pie šīs situācijas, viņš bija drusku vainīgs.

Tā nu mans jaungada brauciens kļuva vēl par divām naktīm Dublinā garāks un atpakaļ lidojums bezgalīgs, blakus neklausīgai stipri klepojošai trīsgadīgai Samantai pēdējā rindā līdzās wc, tā kā mani palūdza pārsēsties, dodot vietu citai mātei ar raudošu bērnu… Bet tas viss ir tīrais nieks, jo pateicoties Tm & Em viesmīlībai un gādībai, gadu mija vienalga paliks manu vislabāko atmiņu plauktā.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s