Tallinas iela

Rīgas ainiņas

Rīta agrumā nosoļoju šo ielu pilnā garumā, un, zinot savas simpātijas pret pilsētu pagalmiem kā tādiem, man šo gājienu nāksies atkārtot, ielienot apskatīt tos visus un atrast visskaistāko. Bez tam tur ir cepuru salons, ķīniešu bistro, pie auto rezervju daļu veikala apgleznots brandmūris ar divu baltu zirgu pajūgu, Vārnu ielas republika un  “Staburadzes” cepumu mājas smarža jau krietnu gabalu iepriekš.

8 thoughts on “Tallinas iela

  1. ne par tēmu, bet sveicieni no Parīzes. gribēju tik teikt, ka redzēju tevi šodien.. patiesi, gan seja, gan vaibsti, gan izturēšanās! sveicināties nesadrošinājos, jo dzirdēju kā tu runā tīrā franču valodā (:

  2. sveicieni pretī!
    esmu droša, ka tā bija man nezināmā dvīņumāsa, kuru nolaupīja dzemdību namā klejojošs cirka klauns no ārzemēm un izaudzināja par tīrasiņu francūzieti :D

  3. nu, tev tādā ziņā labi, mans, nezināmais, dvīņubrālis dzīvo tur kaut kādā Austrijā vai Šveicē.. tagad precīzi neatceros (:

  4. viens ir remontā, jā, bet, ja mani neviļ atmiņa, pāri baronielai vispār ir sava veida ķīniešu kvartāls – ne tikai restorāns, bet veikals arī.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s