Sinepju plāksteru ietekme uz klepu

cik mīļi!

Tātad, kurš gan atceras, kad viņam pēdējo reizi ir likti sinepju plāksteri? Sen. Ļoti sen. Iespējams ir aizmirsies, kā tie koda un grauza, bet to, cik grūti tos pēc tam bij noplēst nost – neaizmirstami. Un tu aizbrauc ciemos pie vecākiem, un māmiņa, izdzirdējusi tavu briesmīgo klepu, teic, ka es sinepju plāksteri ir tieši tas kas tev vajadzīgs! Izsildīs līdz pašām iekšām. Tu ļaujies, un tie atver tavas klepus slūžas, kas neizsīkst ne tik vien pret rītu, bet regulāri par sevi atgādina līdz pat pievakarei.

Ir vakars klāt, somā līdzi dotie plāksteri, un esi dilemas priekšā, vai tiešām ir vajadzīgs atkārtot To? Tai pašā laikā – kāds taču ir atklājis, ka tas var palīdzēt, un vai māte savam vismīļākajam bērniņam, ko sliktu ietektu? Nemūžam. Tiek izdzīvota procedūra, un ieslīkstu tik labā miegā, kāds iespējams vien lauku puikam, kas mežā visu dienu cēlis štābiņu, kaimiņam nozadzis ābolus, peldējies un vispār – suns ir viņa labākais draugs.

4 thoughts on “Sinepju plāksteru ietekme uz klepu

  1. Kā! Tas brīdis, kad plāksterus ņēma nost un ar vēsu mitru dvieli parīvēja sūrstošo ādu, bija tāds atvieglojums un labsajūta! Un vēl tā jokainā sinepju / slapja papīra smarža…
    Bet tas vēl ir tīrais nieks salīdzinājumā ar bankām uz muguras un savu čuru un kaku likšanu mazos trauciņos.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s