12.jūlijs Londona, Brick Ln

ceļojums, foto, Holga, Lomo, Ļubiteļ
Brick Ln

Brick Ln

Brick Ln svētdienā ar saviem tirgiem, bija mans lielākais un patīkamākais pārsteigums. Kad iepriekš Rīgā vaicāju, ko apskatīt Londonā, tā kā iepriekš jau būts un tūrisma objekti apskatīti, neviens pats neminēja šo vietu. Bet pateicoties Ilzei ar Kasparu un pārsteidzoši siltajai dienai, ienirām Brick Ln ielas galerijās, “vintage” veikalu skatlogu piedāvājumā un uz paladziņiem izlikto paltraciņu apskatē. Svētdienas ir tādas dienas, kad ikviens uz šīs ielas var iztirgot savas sen jau nevilktās kleitas, kurpes, arī krelles vai somas. Tai ielai piemita tāds apskaužams dzirksteļojošs dzīvīgums, ko iespējams apskaustu pat pārblīvētā Oksfordstrīta.

Ap stūri vieta, kas darbdienās kalpo kā autostāvvieta, bet svētdienā pārvēršās par tirgu ar siltu, garšīgu ēdienu, fonā kaut kur stūrī kāds spēlē bungas, te ir apģērbi un mākslas nieki, fotogrāfijas un matu sapraudes – viss vienuviet un nevienā brīdī netraucē. Cilvēku daudz, bet tā patīkami daudz. Kā jau tirgum piederās.

Norāde uz tirgu
Bantītes

Šeit pat arī izstāžu galerijas, kur katru ceturtdienu verās vaļā kāda jauna foto, arhitektūras skolu vai dizainam veltīta izstāde. Man teica, ka ceturtdienās parasti esot atklāšanas burziņi ar iesaistītajiem māksliniekiem, bet piektdienā jau var nākt jebkurš.

Londona, protams,  ir lielpilsēta ar ļoti daudz piedāvājumiem un vēl vairāk skatītājiem, kuri ar tiem jāparsteidz.

2 thoughts on “12.jūlijs Londona, Brick Ln

  1. btw Brick Lane var nopirkt hand made sieru, kuru tur ir atveduši mazas franču fermas pārstāvji… savienojot to ar kādu lētu Tesco vīnu un timiāna maizi (ko arī var tur nopirkt) – 7diena ir izdevusies.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s