11.jūlijs Londonā

arhitektūra, ceļojums, foto, Holga, Muzzik

Redzēju tikai pāris cilvēkus, kas tur lasīja grāmatas, un es to domāju tādā ziņā, kā laika kavēkli – sēžot parkā vai braucot kādā transportā. Viena bija jauniete hosteļa brokastu telpā ar M. Valbeka “Platformu”, kuru viņa godīgi sakot nelasīja, vienkārši turēja uz galda noliktu blakus brokastu maizītei ar ievārījumu. Vasarā hosteļos ir nejēgā daudz skaļu padsmitgadīgu jauniešu grupu, bet viņa sēdēja viena ar melni lakotiem nagiem. Otra bij neparasti skaista, gara meitene metro, kuras izvēle bija M. Hedona “Savādais atgadījums ar suni naktī”. Pārējie lasīja avīzes vai Londonas ceļvežus.

Sauthwark lido iemītniekus nedaudz pievīla Londonas nestabilie laika apstākļi, jo tā vieta tika tendēta uz atpūšanos sauļojamajos beņķos pie bērnu baseina, saunu, bāriņu un labu elektronisko mūziku fonā. Taču “atklāšanas pārtijs” iepriekšējā vakarā esot gājis uz urrā līdz pašam rītam. Vēlāk vaicāju Nikolasam no Exyzt, kurš brīdis viņam projekta laikā paticis visvairāk, jo veidojot instalāciju Union Str 100 mēneša garumā, visi iesaistītie cilvēki tur pat arī dzīvoja, tātad iespaidu gana, viņš teica, ka viņam vislabāk patīk mirklis, kad pēcpusdienā ierodas vecāki ar bērnu ratiem, atlaižās un ar lepnumu skatās, kā tie spiedz, ņemoties pa baseinu. Un pie labvēlīgiem apstākļiem tur varot tā pavadīt vai visu dienu, jo apkārtnē esot maz līdzvērtīgu vietu. Protams, burziņi jau esot lieliski, bet… Laikam paliekot vecāks, viņš atsmej.

Dizaina muzejā sapriecājos, ieraugot savu usb Lacie disku mūsdienu dizaina plauktiņā – Industrial Facility.Some Recent Projects. Sīkums jau, bet patīkami. Tur arī – Richard Rogers+Architects [darbu apkopojums ar maketiem un aprakstiem vienu viet] un fotogrāfa Tim Walker. Pictures.

Those Dancing Days ir grupa, kas spēlē piektdienas vakarā klubā KOKO Kamdenā, kuru iesaka Tomiņš, piebilstot, ka vismaz vienreiz tur jānokļūst ik vienam, kas atbraucis uz Londonu nedēļas nogalē. Skatos uz jūlija listi ar grupām – tik dažas dienas iepriekš uzstājušies The Ting Tings un nedēļu pirms viņiem Foals iesildījuši Black Kids. Citiem vārdiem runājot, tā vieta ir indie mūzikas cienītāju Meka, un cienītāju tiešām netrūkst, piektdienas vakarā te mudž ar puišiem šaurās biksēs un lielām frizūrām, savukārt meitenes visu laiku rausta minikleitas uz augšu.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s