Holgas bildes. 1.filmiņa

Lomo

Pat nezinu, kā to labāk izstāstīt, bet tas pozitīvais satraukums, kad zini, ka šodien jāiet uz foto salonu pēc bildēm, tas vienkārši ceļ spārnos. Pluss jaunais fotoaparāts un platā filma, par kuras esamību pasaulē uzzināju tik mēnesi atpakaļ. Tad nu lūk arī pirmie kucēni, mīļie draugi.

strādnieku vagoniņš

mājas jaunā daļa

šķūnītis un vistas

Ja pēdējā bildē saskatāt vistas, nesatraucieties – tās tiešām ir 2 vistas, kuras knipsēju 3 reizes nepārtinot uz nākamo kadru. Savukārt melnie laukumi ir bateriju silueti, tās atdalījās no vietām, kur biju baterijas pielīmējusi ar izolācijas lentu. Fotoaparāts dēļ tām grabēja jau pie otrā kadra, bet, paklausot ieteikumam, izbildēju filmu līdz galam, sakratot tās uz vienu vai otru pusi. Bildēts Daugmalē.

p.s. dievinu bildes, kam nav vajadzīga pēcapstrāde.

8 thoughts on “Holgas bildes. 1.filmiņa

 1. Hei!
  Brīnišķigas bildes :)
  Es ar vakar atradu (!) savās lauku mājās plastmasas smena un ļubiceļ (!), kas pēc atvēršanas izrādījās plato filmu. Man veinkārši pirksti deg iemēģināt, tāpēc, saki, lūdzu, kur var iepirkt tādas lielās filmas? Vai tāsd vēl nav izmirušas? :)
  Paldies.

 2. Tās filmas galīgi nav izmirušas – es pirku un nesu attīstīt foto salonā, kas uz Pulkveža Brieža ielas, pretī bijušajai Ai Karammbai! [tagad KID]. Lielisks salons, tur viss notiek ātri – attīsta, ieskanē, ieraksta cd dienas laikā un cenas arī saprātīgas.
  Par to pirkstu degšanu – ļoti saprotu :)

 3. es te nedaudz iespamošu :)
  traki labas platās filmiņas (un pie tam par ar fotoaparātu) var nopirkt lomography.com Par tīri saprātīgu cenu dabūju tur savu Holga ColorSplash ar 40 filmiņām. pie tam, var jau likt arī parasti 35mm un tad pavērot fotoattīstītāja sejasizteiksmi, kad viņš ieraudzīs filmiņu, kurai attēls iet “pāri malām”. defekts-efekts, tā teikt.
  bet tā attīstīšana.. ak, jel, vakar aiznesu uz minoltu (Kr.Barona ielā) savus slīcināmos kucēnus, šodien pazvana un saka,ka ir attīstījuši, bet bildes gan nevarēs uztaisīt :( yakī yak. būs jāmeklē cita vieta.
  super, ka ir vēl kāds ar lomogrāfiju apsēstais :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s